קניה בטוחה


כספק מוביל בתחום אביזרים וגימיקים לאירועים חרטה "פרטינט" על דגלה לספק לצרכן את סביבת הקנייה הבטוחה ביותר.

מעת לעת אנו שומעים על פריצות אבטחה באתרי קניות כאלה ואחרים וגניבת פרטי כרטיסי אשראי ופרטים מזהים אחרים כתוצאה משימוש באבטחת מידע ירודה.
לקוחותינו הם הנכס העיקרי שלנו ולכן אנו מחויבים לעבוד בתקנים המחמירים ביותר על מנת להימנע ממקרי הונאה ועל מנת לספק ללקוחותינו את השקט הנפשי בעת הרכישה באתר.

מהי ההגנה הטובה ביותר עבור הצרכן וכיצד מתבצעת אבטחת הנתונים והתשלומים באתר?
על מנת לספק את הסביבה הבטוחה ביותר יש לעבוד עם מערכת תשלומים מתקדמת ביותר. ב"פרטינט" ניהול התשלומים מתבצע באמצעות מערכת Paypal מערכת סליקת התשלומים המסחרית המתקדמת ביותר.

שימוש ב-Paypal מאפשר לך – הלקוח  את השקט הנפשי שבידיעה שפרטיך האישיים והפיננסים שמורים ומאוחסנים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בעולם לשימוש מסחרי. כמה גבוהה? אפילו אנחנו ב-"פרטינט" לא נהיה חשופים למידע הפיננסי האישי שלך.

כיצד מתבצעת אבטחת התשלום?

במחשב המשמש את הרוכש:
בעת רישום או כניסה למערכת התשלומים (Paypal) באפשרותך לוודא שדפדפן האינטרנט שלך פועל ב-Secure Sockets Layer 3.0 (SSL) או גבוה יותר (הסבר בהמשך).

פרוטוקול ה- SSL מבצע 3 פעולות עיקריות:
1. מאמת כי השרת אליו הינך מחובר הוא השרת התקין.
2. מצפין את המידע שהינך שולח באתר.
3. מאמת שהמידע נשלח בשלמותו ובצורה תקינה.
שיטת ההצפנה בפרוטוקול SSL היא השיטה הרווחת והנפוצה בעולם להעברת מידע רגיש על גבי רשת האינטרנט ומונע מגורמים זדוניים ליירט מידע רגיש ולעשות בו שימוש כלשהו.

איך ניתן לדעת שהדף בו הינך נמצא מוצפן ב- SSL?
שים לב שכתובת האתר מתחילה ב- https://

קניה בטוחה של גימיקים לאירועים
שים לב כי ליד שורת הכתובת של שם האתר מופיע אייקון של מנעול קטן (יכול להיות שהמנעול יופיע גם בתחתית החלון- תלוי בסוג הדפדפן שלך).

גימיקים לחתונה ברכישה מאובטחת

שרתי PayPal:
המידע האישי שלך מאוחסן בשרתי Paypal ומאובטח בכבדות, הן מבחינה פיזית והן מבחינה אלקטרונית באמצעים היקרים והטובים ביותר הזמינים כיום.

אם הנכם זקוקים לעזרה כלשהי או מעוניינים לבצע תשלום טלפוני, צוות "פרטינט" ישמח לעמוד לשירותכם בכל בקשה, שאלה או עזרה.

קנייה מהנה ובטוחה!